Islamiści spalili żywcem 86 dzieci!

capture-20160205-115003Islamska grupa Boko Haram dokonała pacyfikacji ludzi na terenie nigeryjskiej wioski na północnym-wschodzie. Bojownicy zaczęli podpalać chaty, w których znajdowali się ludzie. Kto uciekał został zabijany z ostrej amunicji. Celem tej napaści było wprowadzenie szariatu.

Służby ratunkowe doliczyły się 86 ofiar śmiertelnych w tym mnóstwa dzieci, które spłonęły żywcem, kolejne 62 osoby odniosły obrażenia. Rebelia Islamska trwa od 2009 roku i zbiera swoje żniwa, gdzie zginęło już ponad 20 tys. osób. Europejskie media w żaden sposób nie poinformowały ludność o tym incydencie bo przecież „nie można straszyć ludzi” jak to kiedyś w swoim programie wspomniała Towarzysz Stokrotka. Chrześcijanie są masowo wybijani w Afryce przez islamskich terrorystów, którzy chcą wprowadzić prawo szariatu na całym świecie. W Europie nie ma ludzi, którzy uciekają przed wojną, tylko ludzie, którzy chcą wywołać wojnę.

Szczerze mówiąc/pisząc nie rozumiem tej ludności, która próbuje wmówić, że to są niegroźni ludzie, przecież jest tyle dowodów na to, że oni nie mają pokojowych zamiarów, przykładów jest wiele, ostatni – sylwestrowy incydent w Kolonii. Ludzie zrozumieją, jak stanie się jakaś większa tragedia, coś większego niż zamach w Paryżu. Może wtedy europejczycy ockną się i zrozumieją, że to nie jest nic dobrego. Nie mówię tu o politykach bo moja ocena jest taka, że oni robią to specjalnie, chcą by ludzie ginęli, bali się a „nowi europejczycy” nie będą utożsamiać się z żadną siłą polityczną, z żadnym krajem i wtedy będzie nimi można sterować jak takimi lemingami.

EUROPO! LUDU EUROPEJSKI! OCKNIJ SIĘ! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *