Niemiecka telewizja kpi z Polskiego rządu

114453-pol_godlo_ii_rp_1919Niemcy nie słyną z wygórowanych żartów czy dobrego poczucia humory, przykład – rok 1939 – ale nie o tym mowa. Telewizja publiczna tego kraju puściła teledysk gdzie kpi się z Polski i Polskiego rządu. Nazwa owego „dzieła muzycznego” to „Dupa Polska”.

Po dwumiesięcznej przerwie trzeba w końcu coś napisać bo tyle się działo, że to głowa mała – oczywiście najmocniej przepraszam, jeśli kogoś zawiodłem. Zatem przejdźmy do meritum:

Niemiecka telewizja opublikowała niedawno nagranie z „bardzo zabawnego” teledysku. Główną postacią jest oczywiście Prezes PiS – Jarosław Kaczyński – oraz Premier Polskiego Rządu – Beata Szydło. Opowiada on o tym, że w Polsce są protesty ponieważ łamana jest demokracja ludowa, trybunał konstytucyjny jest pod władzą jednej partii politycznej oraz „wybryki” prezesa. Telewizja jest znana z kpienia sobie z polityków, lecz nie możemy na to pozwolić by obcy kraj tym bardziej były okupant(moim zdaniem nawet teraźniejszy)kpił sobie z Polski i rządzących naszego kraju. Już widzę te gadanie i lamenty, gdyby TVP wstawiło podobną piosenkę tyle, że na temat Merkel i Unii Europejskiej. Nie mieli takiej odwagi by zakpić sobie z imigrantów, którzy zbiorowo gwałcili i molestowali niemieckie kobiety w Kolonii.

Znów chcą ingerować w sprawy Polski i Polaków, chcą bronić demokracji narzuconej przez nich samych, podobno jesteśmy suwerennym krajem, niepodlegającym nikomu a nadal słyszymy „zrobimy to jak unia się zgodzi”, „nie możemy podejmować decyzji bez zgody unii”. Czym ta cała Unia w takim razie jest? IV Rzeszą? Spełnieniem marzeń Hitlera, który chciał zjednoczonej Europy pod wodzą jednego człowieka? Na to wychodzi i wszystkie znaki na niebie to potwierdzają. Powiedzmy sobie wprost – Polska od 1939 roku do dnia dzisiejszego nie jest niepodległym krajem. Ostatni dzień Niepodległości był 31 sierpnia 1939 roku, przed dzień II Wojny Światowej. Polacy, ocknijcie się! Petru nie zbawi Polski, PO nie przejrzało na oczy i nie zrobi nic dobrego skoro nie udało im się przez ostatnie 8 lat rządu, Niemcy to nie jest nasz sojusznik tylko okupant, a PiS niestety nie jest partią, która przyniesie jakiekolwiek zmiany. Argumenty typu „PO robiło to samo” do mnie nie przemawiają bo Polacy wybrali te partie dlatego by uwolnić się od wybryków PO.

Moja ocena sytuacji jest taka, próbują podzielić Polaków, próbują wywołać wojnę domową, próbują zrobić to co było przed zaborami w XVIII wieku. Nie dajmy się podzielić, zachowajmy spokój bo tylko spokój nas uratuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *