Nowa religia – „unionizm”

flag-37926_1280

Wczoraj dowiedziałem się jednej ciekawej rzeczy. Otóż, usunięcie flagi unijnej obraża uczucia religijne zwolenników tego znaku. Zaskakujące, człowiek uczy się przez całe życie..

Według doktora Janusza Sibory takie posunięcie świadczy o zaściankowości kraju oraz ośmiesza kraj na skale międzynarodową. Mam takie pytanie.. od kiedy flaga unii to flaga? Przecież nawet w czołowych krajach Unii Europejskiej parę razy nie było widać tej że flagi. Pan Janusz podkreśla również, że – „Mogły zostać urażone uczucia religijne milionów Polaków”. – od kiedy oni tak dbają o uczucia religijne Polaków? Ile razy się słyszy jak to mówią, że Prezydent Andrzej Duda chodzi do kościoła, przyjmuje komunie a na dodatek podnosi eucharystię i to objawia się tym, że przeważnie takie zachowanie jest krytykowane przez „Polskie” media i społeczeństwo(czyt. lemingów). Widać, że dla nich Unia to drugi dom, trochę jak zwolennicy Związku Radzieckiego, dla nich świętością był herb „Sierp i Młot” a dla dzisiejszej „elity intelektualnej” flaga z gwiazdkami na błękitnym tle. Zapomnieli, że są obywatelami Polski i Europy a nie samego „hiper-mocarstwa” Unii Europejskiej.

Ja jako obywatel najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polski nie życzę sobie by flaga unii widniała w urzędach, przed ratuszem mojego miasta, oraz przy wystąpieniach telewizyjnych Pani Premier Beaty Szydło oraz Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Nie popieram programu Prawa i Sprawiedliwości, lecz te posunięcie jest bardzo korzystne dla naszego kraju. Pokazuje, że w Polsce to Polacy stawiają warunki a nie jakaś tam unia, która kiedyś miała świetną ideologię, ale niestety skończyło się na słowach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *