Nowoczesna.PL – nowy przekręt?

ad7ca8a28dd5bb3d9ba349f49ff6e969

Zastanawia mnie od dłuższego czasu zachwyt nad nowym ugrupowaniem Pana Ryszarda Petru – Nowoczesna.PL. Od początku kampanii wyborczej do Parlamentu Rzeczpospolitej Polski w sondażach czy to w tvn lub polsat znajdywał się w rozliczeniu procentowym, w sejmie. O dziwo nikt z moich znajomych, rodziny i ludzi z najbliższego otoczenia nie wspierał ani nie kojarzył owego ugrupowania.

Lider Ryszard Petru ma w swoim programie ma piękne hasła typu „Wolność gospodarcza” czy „walka z biurokracją krępującą rozwój przedsiębiorczości, uproszczenie procedur”. Niestety to nic innego jak nowy twór partii podobnej do po przedniej rządzącej czyli Platformy Obywatelskiej(PO). Wielu uważa, że jest to spadochron bezpieczeństwa dla upadającej partii Pani Ewy Kopacz i powoli na to się zanosi. Czy dzisiejsza sytuacja polityczna będzie wyglądała w ten sposób, że wszyscy oddadzą władzę PiS, który odebrał kraj zniszczony z imigrantami oraz upadłą gospodarką a po czterech latach, gdy jednak nie uda się wszystkiego odbudować Nowoczesna.PL, PO i PSL staną ramie w ramie przeciw „kłamcą, oszustom i zbrodniarzom”?

Znów zacznie się manipulacja medialna, kto jest lepszy a kto nie? Ludzie zaczną popierać Pana Petru i wszystko wróci do „normy”. Tak to widzę, jako bloger.

zdjęcie: witamy-w-polsce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *